Příští dovolená v Karibiku?

Příští dovolená v Karibiku? A proč ne Dominikánská republika a její úžasná oblast Samana

Nabidky zájezdů od německých CK - DomRep/Samana

Nezkrotná, autentická a pryč od masového turismu, to je oblast Samana v Dominikánské republice.Krátká může být Vaše cesta k dovolenkovému štěstí. A to i díky novému přímému letu společnosti Condor z Frankfurtu do Samana v Dominikánské republice. 

Nyni mohou cestující na severovýchodě Dominikánské republiky, v oblasti zvané Samana, dosáhnout svých vysněných míst k jeste komfortněji a rychleji. Dnes Vám také představíme pět výjimečných kribských all-inclusive resortů z řetězce Bahia Principe.Oblast zvaná Samana na severovýchodě Dominikánské republiky, to je autentický a nezkrotný Karibik, pryč od masového cestovního ruchu. Samana je ideální místo pro cestovatele, kteří chtějí poznat Dominikánskou republiku a její vřelé obyvatelstvo. Poloostrov Samana na Vás zapůsobí jedinečnými přírodními kulisami, která se sestávají z nekonečných písečných pláží, kokosových palem a hojného deštného pralesa v zázemí. Na úžasné pláži Playa del Rincón  se nedávno natáčel televizní pořad Next Top Model Německa. Vaše výlety vedou přes úžasné mangrovy a krasové jeskyně v národním parku Los Haitises, 40 metrový vodopád v El Limón až do karibského městečka Las Terrenas. Od ledna do konce března zde můžete bez problémů sledovat páření velryb, jedná se o vyjímečný zážitek.Bahia Principe Hotels & Resorts, řetězec, který vřele dopořučujeme, má pět středisek v regionu Samana- každý si z nabídky vybere!

Luxury Bahia Principe Cayo Levantado: Exkluzivně se nachází na malém ostrově v zátoce Samana. Od května 2018 jsou dveře tohoto luxusního střediska také otevřeny rodinám - až do této doby je hotel přístupný jen pro dospělé.

Luxury Bahia Principe Samana: Malý boutique hotel v koloniálním stylu s jemným, holistickým wellness programem pro dobíjení energie.

Grand Bahia Principe Cayacoa: Nachází se nad vesnicí Samana s úchvatným výhledem na zátoku.

Grand Bahia Principe El Portillo: Idylické místo v zátoce El Portillo. Ideální pro rodiny a je vzdálen jen krátkou plážovou procházkou od letoviska Las Terrenas.

Grand Bahia Principe San Juan: Stylový rezort na pláži obklopený tropickými zahradami s mnoha bazény v Río San Juan.

Nechte se hýčkat v luxusním prostředí jednoho z hotelů Bahia Principe v neopakovatelném prostředí scenérie Samana v Dominikánské republice, daleko od masového turismu. Zažijte opravdovou dovolenou.

Nenašli jste vhodnou nabídku? Zadejte zde Vaše pořadavky, rádi Vám zašleme další nabídku....