Příští dovolená v Karibiku? A proč ne Dominikánská republika a její úžasná oblast Samana

Dovolená Samana Dominikánská republika

 

Příští dovolená v Karibiku? A proč ne Dominikánská republika a její úžasná oblast Samana

Nezkrotná, autentická a pryč od masového turismu, to je oblast Samana v Dominikánské republice.

Krátká může být Vaše cesta k dovolenkovému štěstí. A to i díky nov
ému přímému letu společnosti Condor z Frankfurtu do Samana v Dominikánské republice. Nyní mohou cestující na severovýchodě Dominikánské republiky, v oblasti zvané Samana, dosáhnout svých vysněných míst  ješte komfortněji a rychleji.

Oblast zvaná Samana na severovýchodě Dominikánské republiky, to je autentický a nezkrotný Karibik, pryč od masového cestovního ruchu. Samana je ideální místo pro cestovatele, kteří chtějí poznat Dominikánskou republiku a její vřelé obyvatelstvo.

Poloostrov
Samana na Vás zapůsobí jedinečnými přírodními kulisami, která se sestávají z nekonečných písečných pláží, kokosových palem a hojného deštného pralesa v zázemí. Na úžasné pláži Playa del Rincón se nedávno natáčel televizní pořad Next Top Model Německa. Vaše výlety vedou přes úžasné mangrovy a krasové jeskyně v národním parku Los Haitises, 40 metrový vodopád v El Limón až do karibského městečka Las Terrenas. Od ledna do konce března zde můžete bez problémů sledovat páření velryb, jedná se o vyjímečný zážitek.

Dnes Vám také představíme pět výjimečných karibských all-inclusive resortů z řetězce Bahia Principe:

Bahia Principe Hotels & Resorts, řetězec, který vřele dopořučujeme, má pět středisek v regionu Samana - každý si z nabídky vybere!
 

Luxury Bahia Principe Cayo Levantado: Exkluzivně se nachází na malém ostrově v zátoce Samana. Od května 2018 jsou dveře tohoto luxusního střediska také otevřeny rodinám - až do této doby je hotel přístupný jen pro dospělé.

Luxury Bahia Principe Samana: Malý boutique hotel v koloniálním stylu s jemným, holistickým wellness programem pro dobíjení energie.

Grand Bahia Principe Cayacoa: Nachází se nad vesnicí Samana s úchvatným výhledem na zátoku.

Grand Bahia Principe El Portillo: Idylické místo v zátoce El Portillo. Ideální pro rodiny a je vzdálen jen krátkou plážovou procházkou od letoviska Las Terrenas.

Grand Bahia Principe San Juan: Stylový rezort na pláži obklopený tropickými zahradami s mnoha bazény v Río San Juan.

Nechte se hýčkat v luxusním prostředí jednoho z hotelů Bahia Principe v neopakovatelném prostředí scenérie Samana v Dominikánské republice, daleko od masového turismu. Zažijte opravdovou dovolenou.

 

Nenašli jste vhodnou nabídku? Zadejte Vaše pořadavky, rádi Vám zašleme další nabídku, kontaktujte nás nebo vybírejte ze všech zájezdů do Dominikánské republiky.